Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Basın Bülteni
=
logo

>MenüBatı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Basın Bülteni

23 Mayıs 2017

Avrupa’nın İslam karşıtı ve müslümanlara karşı ayrımcılıkla mücadele eden öncü kuruluşlarından EMISCO (Sosyal Uyum İçin Avrupa Müslüman İnisiyatifi) gözetiminde 19-21 Mayıs tarihleri arasında Tuzla Belediyesinin ev sahipliğiyle sivil toplum kuruluşlarına yönelik “Ayrımcılık ve Nefret Suçları” konulu bir çalıştay düzenlendi.

Çalıştaya, AK Parti İstanbul milletvekili Feyzullah Kıyıklık ,  Tuzla Belediye başkanı Dr. Sadi Yazici , EMISCO başkanı Lord Nazir Ahmed, OSCE/ODIHR yetkilisi  Dr. Azra Junuzovic, Avrupa Kuzey Guney Merkezi  baskani Dr . Jean Marie Heydt, AGİT Müslümanlara Karşı Hoşgörüsüzlük ve Ayrımcılıkla Mücadele Özel Temsilcisi Doç. Dr. Bülent Şenay ile AGİT ve Avrupa Konseyi uzmanları katıldı.

İslamofobi ve müslümanlara yönelik nefret suçlarını işlendiği sempozyumda Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni (BTAYTD) temsilen BTAYTD İnsan Hakları Kolu Üyeleri Esra İsmail ve Ümit  Farzlı yer aldı.

Onbir Avrupa ülkesinden 50 aktivistin katılımıyla gerçekleşen uluslararası eğitim programında katılımcılara nefret suçları ve müslümanlara karşı hoşgörüsüzlük konularında kapsamlı bir eğitim verildi.
Yukarı