Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 BATI TRAKYA AZINLIĞI YÜKSEK TAHSİLLİLER DERNEĞİ GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞU 7. GENÇLİK FESTİVALİ
=
logo

>MenüBATI TRAKYA AZINLIĞI YÜKSEK TAHSİLLİLER DERNEĞİ GENÇ AKADEMİSYENLER TOPLULUĞU 7. GENÇLİK FESTİVALİ

            28 Ağustos 2017 Pazartesi günü Gümülcine Şehir Meydanı’nda gerçekleşmesi planlanan Gençlik Festivali, Türkiyeli sanatçı Derya ULUĞ’un vize alamamasından dolayı 05 Ağustos 2017 Salı günü gerçekleşti.

Olumsuz hava şartlarından dolayı geçikmeli olarak başlayan festivalimize Batı Trakya Azınlık toplumundan yoğun ilgi mevcuttu. Halkımız, yerel sanatçılarımız, Türkiyeli sanatçımız ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahislliler Derneği Yönetimi ile Genç Akademisyenler Topluluğu yöneticilerimiz etkinliğin gerçekleşeceğine sonuna kadar inandılar. Yağmurlu havaya rağmen geçikmeli başlayan festival muhteşem görüntüler ile devam etti. Tüm halkımız festival süresince hem yerel sanatçılarımızın seslendirdiği, hem de Derya ULUĞ’un seslendirdiği şarkılara eşlik etti. Festivale katılan ve şehir meydanında olan herkes gecenin sonunda mutlu bir şekilde meydandan ayrıldı.

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği ve Genç Akademisyenler Topluluğu Yönetim Kurulu olarak festivalde bizleri yalnız bırakmayan yerel sanatçılarımıza şükranı bir borç biliriz. Festivalin başlaması ile birlike sahneye ilk olarak Gönen MOLLA, Ayşe DOĞANCALI ve Emin ATEŞ çıktı. Sanatçılarımızın şarkıları ile başlayan festival halkımız tarafından büyük ilgi gördü. Sanatçılarımızın seslendirdiği şarkılara halkımız içtenlikle eşlik etti.

İkinci olarak sahneyi Türkiyeli sanatçımız Derya ULUĞ aldı. Sanatçımızın söylediği şarkılara halkımız büyük ilgi gösterdi. Sanatçı dansçıları ile birlikte meydanda bulunan herkesi coşturdu. Tüm halkımız, büyük bir sevgi ve coşku ile sanatçımızın sahnesine hayran kaldı. 

Üçüncü olarak Turquaz grubu ve Aysun HÜSEYİN sahne aldı. Sanatçılarımız şarkıları ve sahneleriyle şehir meydanında bulunan halkımızı gecenin geç saatlerine kadar coşturdu. Halkımız ve yönetimimiz yerel ve Türkiyeli sanatçılarımızı yalnız bırakmayıp sonuna kadar desteklemiştir. Yönetim Kurulu olarak desteklerinden dolayı yerel sanatçılarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Ayrıca Gençlik Festivali’nin gerçekleşmesi için bizlere destek olan, yalnız bırakmayan değerli sponsorlarımıza katkılarından dolayı minnettarız. Şehir meydanı’nda bulunan halkımıza ise desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

BATI TRAKYA AZINLIĞI YÜKSEK TAHSİLLİLER DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

             Yukarı