Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 KADINLAR  KOLUNDAN  “ÇOCUK   GELİŞİMİ VE   EĞİTİMİ”  PANELİ
=
logo

>MenüKADINLAR  KOLUNDAN  “ÇOCUK   GELİŞİMİ VE   EĞİTİMİ”  PANELİ

Batı   Trakya  Azınlığı  Yüksek  Tahsilliler  Derneği  Kadınlar  Kolu  06  Eylül  Çarşamba  günü  Gümülcine  Türk  Gençler  Birliğinde  “Çocuk  Gelişimi  ve Eğitimi  Paneli”  düzenlemiştir.

Gerçekleştirilen  etkinlik   BTAYTD  Kadınlar  Kolu   başkanı  Sibel  Osmanoğlu`nun  açılış konuşmasıyla  başladı ve konuşmacıların sunumlarıyla   devam etti.

KadınlarKoluBaşkanı, eğitimin önemine değindi ve yeni eğitim yılı öncesi böyle bir etkinliğin faydalı olacağına inadıklarını belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti. 

Kadınlar  Kolu   asbaşkanı ve okul öncesi  öğretmeni  Nuran MustafaBatı Trakya’da eskiden oynanan oyun ve oyuncaklar  ile  ilgili sunumunun ardından  çocuklara  oyun oynattı.Daha  sonra  GTGB  bahçesinde gerçekleştirdiği  atölye  çalışmasında çocuklara  kumaş parçaları dağıtılarak beceri geliştirme   etkinliği  gerçekleştirildi. Akabinde ,sınıf   öğretmeni   ve   engelli   çalışmaları uzmanı   Seher Mehmet Ali    yaptığı konuşmada, oyunun özel ve normal gelişim gösteren çocuklarda yerini anlattı. Bir diğer konuşmacı olan psikolog Nurdan Ahmet ise anne – babaların çocuk yetiştirme yöntemleri   hakkında   bilgi   verdi. Eğitimci- ilahiyatçı Kevser Padalı Mehmet ise  yaptığı konuşmada, okul öncesi dönemde dini değerlerin eğitimi konusunu ele alarak  dinleyicileri  bu hususta  bilgilendirdi.Son olarak  okul öncesi öğretmeni Şükriye Mehmet konuşmasında, okul öncesi dönemde kitap ve çocuk kitapları hakkında bilgi verdi. 

Etkinliğin sonunda tüm  konuşmacılara katılım  belgesi  verildi. Sunumunu  Kadınlar  Kolu  kasadarı  Büsra  Yusuf’ un yaptığı etkinlikte, İskeçe   asbaşkanı  Elçin  Hacı  İbram,genel sekreter  Enise  Molla Ahmet  ve  üye  İlknur  Tuzlacı  da  hazır bulundu. Gerçekleşen  etkinliğe   Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı’nın eşi Hülya Akıncı, Muavin Konsolos Canay Kavuncu’nun eşi Bahar Özşen Kavuncu  ile çok sayıda çocuk annesi ve çocuk katıldı. 

Yukarı