Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 Türkiye Cumhuriyeti Reisi Cumhuru Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN
=
logo

>MenüTürkiye Cumhuriyeti Reisi Cumhuru Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN

Batı Trakya Azınlığı  Yüksek Tahsilliler Derneği Yönetim  Kurulu olarak, 8 Aralık 2017 Cuma günü Batı Trakya’nın güzide şehirleri’nden Gümülcine’ye (Komotini) yapacağınız ziyaretten dolayı memnuniyetimizi dile getirmek, sizleri bu topraklarda ikinci kez ağırlamaktan dolayı coşkumuzu belirtmek isteriz. Sayın Reisi Cumhurumuz; Batı Trakya’ya, Gümülcine’ye, Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığın kalbine  hoş geldiniz mutluluklar getirdiniz. 

Türkiye Cumhuriyeti ikinci Cumhurbaşkanı merhum Celâl Bayar’ın 1952 yılında yapmış olduğu ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı ünvanı ile sizleri burada ağırlamaktan büyük onur duymaktayız.

Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı olarak Vatanımıza bağlı olduğumuz kadar Anavatanımıza da bir o kadar bağlıyız. Müslümanlar için kutsal olan bir günde “Cuma Namazını” bizler ile birlikte eda edecek olmanız ise bizler için tarif edilemez bir mutluluktur. Çünkü “Cuma Namazı” demek “Müslümanların dertlerini paylaştığı bir gündür”. Sizin de nazik düşünceniz bunu kanıtlamaktadır.

Yapmış olduğunuz Atina Resmi ziyaretin bölgemiz için, Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı için, Türkiye ile Yunanistan arasında olumlu sonuçlar doğurmasını talep etmekteyiz.

Sayın Cumhurbaşkanımız; göreve geldiğiniz günden beri dünyada var olan tüm haksızlıklara karşı dik duruşunuz dillere destan takdir edilesi bir davranıştır. Zâlimlere karşı tutumunuz, mazlumlara karşı şevkatiniz biz Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığını gururlandırmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin şevkatli kollarını açıp her ezileni kucaklamanız büyük devletin gücünü göstermektedir. İnsan Hakları Evrensel Çercevesi ve Uluslararası haklara karşı göstermiş olduğunuz sorumluluk, biz Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın haklı davasına karşı vermiş olduğunuz mücadele için sizlere minnetterız.

Sayın Cumhusbaşkanımız; çok değerli mesai arkadaşlarınızla birlikte bölgemize yapacak olduğunuz nazik ziyaretten dolayı sizlere müteşekkiriz. Bizler bu topraklarda sizin gibi büyük bir lideri ikinci kez ağırlamaktan dolayı büyük onur duymaktayız. Balkan coğrafyasındaki evinize tekrar hoş geldiniz ve onur verdiniz. Ziyaretiniz bizleri daha da yüreklendirip cesaretlendirmiştir.

BATI TRAKYA AZINLIĞI YÜKSEK TAHSİLLİLER DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

Yukarı