Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 BTAYTD Kadınlar Kolu Sağlık Paneli Düzenledi
=
logo

>MenüBTAYTD Kadınlar Kolu Sağlık Paneli Düzenledi

            B.T.A.Y.T.D Kadınlar Kolu 10 Mart Cumartesi günü, Gümülcine Türk Gençler Birliği’nde  “Dünya Kadınlar Günü” vesilesiyle sağlık paneli düzenledi. Gerçekleştirilen panelde B.T.A.Y.T.D Kadınlar Kolu başkanı Nuran Mustafa sözlerine “Batı Trakya’da kadın, hayatın ağır yüklerini taşıyan, elinin emeğini gözünün nuru ile birleştiren, küçük yüreğine koskoca şeyler sığdıran, güçsüz bedenlerin güçlü kahramanları kadınlarımız” diyerek başladı. Konuşmasına “BTAYTD Kadınlar Kolu olarak toplumsal her projede yer aldık, almaya da devam edeceğiz” diyen Nuran Mustafa, misafirlere katılımlarından ötürü teşekkürlerini sundu. Batı Trakya Kadın platformu sözcüsü Sevil Şerifoğlu da bir selamlama konuşması yaptı ve panel konuşmacıların sunumları ile devam etti.

İlk olarak, Üroloji uzmanı Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Yrd. Doç. Dr. Hakan Akdere “Üriner İnkontinans” (Kadınlarda idrar kaçırma) başlıklı konuşmasında, bu hastalığın kadınların günlük aktivitelerini ve sosyal yaşam planlarını etkileyen ve yaşam kalitesini kısıtlayan bir sağlık sorunu olduğundan bahsetti. Devamında üriner inkontinansın belirtileri, risk faktörleri, tipleri, tedavi yöntemleri, korunma ve önlemeler hakkında bilgilendirmeler yaptı. Sunum, katılımcıların sorularıyla interaktif olarak devam etti ve tamamlandı.

 Akabinde, Uzman Psikolog Seval Osmanoğlu “Hastalıkların Kişiler Üzerinde Psikolojik Etkileri” konulu sunumunda, hastalığın beklenmedik anda geldiği için bir kriz durumu olarak değerlendirilebileceğini anlatıp, kişinin ve yakın çevresinin bu durumda neler yapabileceği ve psikologların danışanlarına nasıl katkı sağlayabileceğinden bahsedip katılımcıları bilgilendirdi.

Etkinliğin sonunda konuşmacılara teşekkür belgesi takdim edildi. Panele, Gümülcine ve İskeçe’den kurum ve kuruluş temsilcileri , merkezden ve civar köylerden bayanlar, Edirne’den gelen  misafirler katıldı ve katılımcılara BTAYTD Kadınlar Kolu çiçek hediye etti.

Yukarı