Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 BÖLGESEL ve KÜRESEL GELİŞMELER IŞIĞINDA TÜRK – YUNAN İLİŞKİLERİN SEYRİ 1923-2023 KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ
=
logo

>MenüBÖLGESEL ve KÜRESEL GELİŞMELER IŞIĞINDA TÜRK – YUNAN İLİŞKİLERİN SEYRİ 1923-2023 KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ

            Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği organizatörlüğünde, ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI’nın konuşmacı olarak katıldığı konferans büyük ilgi gördü.

            04/05/2018 Cuma günü BİHLİMDER salonunda büyük bir katılımla gerçekleşen konferansta Sayın BAĞCI Yunan – Türk ilişkilerinin son yüzyılında ki gelişmelerine dikkat çekerek yaşanan olaylar hakkında geniş bilgi verdi. 1923 öncesine de değinen Sayın BAĞCI zaman zaman farklı olaylar nedeniyle ikili ilişkilerin gerildiğini, zaman zaman ise ikili ilişkilerin çok iyi bir seviye ulaştığına dikkat çekti.

            Konuşması sırasında farklı siyasetçiler ile görüşmelerinde yaşadığı anılardan da aktarımlar yaparak konunun daha iyi kavranmasını sağladı. Farklı yazarların kitaplarından örnekler vererek Türk – Yunan ilişkilerinin roman, öykü, anı kitaplarına da konu olduğunu aktardı. Dönem dönem iki taraftaki siyasetçi veya bakanların iyi ilişkiler kurmasına da dikkat çeken BAĞCI, o dönemde yaşanan iyi atmosfere değindi.

            Son olarak, sunumun ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Bu bölümde dinleyicilerden gelen sorulara cevap verildikten sonra BTAYTD Başkanı Av. Ercan AHMET’in plaket ve Genel Sekreter Mümin MÜMİN’in çiçek takdiminden sonra hatıra fotoğrafı çekimi ile konferans son buldu.

BATI TRAKYA AZINLIĞI YÜKSEK TAHSİLLİLER DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU


Yukarı