Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 II. BİLİM ŞENLİĞİ ve ÖDÜL TÖRENİ
=
logo

>MenüII. BİLİM ŞENLİĞİ ve ÖDÜL TÖRENİ

Batı Trakya Bölgesi’nde yaşayan öğrencilere yönelik Uzaktan Öğretim Ders Destek Sistemi Projesi kapsamında II. Bilim Şenliği gerçekleştirildi

Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOMÜ TÖMER) Müdürlüğü ve Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD) ile ortaklaşa yürütülen “Batı Trakya Bölgesi’nde Yaşayan Öğrencilere Yönelik Uzaktan Öğretim Ders Destek Sistemi” projesi kapsamında II. Bilim Şenliği düzenlendi.

II. Bilim Şenliği, Yunanistan Rodop iline bağlı Yassıköy (İasmos) Stadyumu’nda gerçekleşti. Düzenlenen etkinliğe öğrenciler, veliler, Batı Trakya’daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Rodop İli Milletvekili İlhan AHMET katıldı. Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Muavin Konsolos İbrahim IŞIK tarafından temsil edildi. 

Program; projede görev yapan öğretmenlerin bilimsel deney, etkinlik, oyun ve çeşitli eğitim gösterileriyle saat 16:00’da başladı. Bilimsel eğitim etkinlikleriyle başlayan program, öğrenciler tarafından yoğun bir ilgi gördü. Sonrasında açılış konuşmaları ile devam eden programda projeye düzenli olarak katılım sağlayan ve başarı gösteren 75 öğrenciye hediyeler takdim edildi. Saat 19.00’a kadar devam eden II. Bilim Şenliği toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.   


Yukarı