Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 BTAYTD Kadınlar Kolu Kültür Gezisi Düzenledi
=
logo

>MenüBTAYTD Kadınlar Kolu Kültür Gezisi Düzenledi

    Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD) Kadınlar Kolu, 20-21 Ekim tarihlerinde Bursa’ya bir kültür gezisi düzenledi. İskeçe ve Gümülcine bölgesinden katılan kadınlar grubunu bu iki günlük gezide Yıldırım Belediyesi ile Osmangazi Belediyesi en iyi şekilde misafir etti ve Bursa’nın tarihî ve kültürel mekanlarına ziyaretlerde bulunuldu. Gezi boyunca gruba Bursa Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği  Kadın Kolları Başkanı Zeynep Güler ve yönetimi eşlik etti.

    Gerçekleştirilen bu iki günlük gezi kapsamında, ilk gün rehber eşliğinde I. Murat Hüdavendigar Camii ve Türbesi, Hacivat-Karagöz Müzesi, Atatürk Köşkü, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbesi, Ulu Camii, Kapalı Çarşı ziyaret edildi. Akabinde akşam yemeğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi  İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı olan sayın Hakan Çavuşoğlu, AKP Bursa Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı sayın Efkan Ala, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı sayın Ali Emin Latif ve AKP Bursa İl Başkanı sayın Ayhan Salman ile bir araya geldiler, istişare ettiler. BTAYTD Kadınlar kolu Başkanı Nuran Mustafa gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu ve kendilerine İskeçe-Gümülcine temalı hediyeler takdim etti. Ardından, BTTDD Bursa Şubesi'ni ziyaret ettiler.

   İkinci gün, Cumalıkızık, Yeşil Camii ve Yeşil Türbe, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi ziyaret edildikten sonra şehir turu yapıldı ve öğle yemeğinde Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı sayın Cem Kürşat Hasanoğlu  ile bir araya gelindi. Konuşmaların ve hediye takdiminin ardından Korupark AVM’de serbest zaman geçiren grup, gezisini tamamlamış oldu.Yukarı