Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 BTAYTD Kadınlar Kolu Zihinsel Engelli Çocukları Ziyaret Etti
=
logo

>MenüBTAYTD Kadınlar Kolu Zihinsel Engelli Çocukları Ziyaret Etti

    Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği  Kadınlar Kolu, 9 Kasım 2018 Cuma günü, Doğu Makedonya ve Trakya Bölgesi Sosyal Hizmetler Merkezi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren ‘Engelli Çocuklar İçin Yaşam, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

    BTAYTD Kadınlar Kolu Başkanı Nuran Mustafa ve yönetimini ‘Engelli Çocuklar İçin Yaşam, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin müdürü Ömür Hasan karşıladı. Kadınlar Kolu yönetimi, ilk olarak Ömür Hasan’dan çocuklar hakkında bilgi aldı ve akabinde kurumdaki çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kumaş bağışında bulundu. Nuran Mustafa ellerinden gelen her yardıma hazır olduklarını da bildirdi. Ayrıca, beraberinde çocuklar için getirdikleri ikramlıkları takdim ettiler ve akabinde çocuklarla bir araya gelindi.

Yukarı