Ladies rolex replica watches series, many styles, the definition of replica rolex contemporary women's wrist scenery of the wrist of choice. Using a variety of different materials, with a variety of replica watches gemstones mosaic style and bracelet styles, the unique style of replica rolex watches black nano ceramic diamond watch came into being.
 B.T.A.Y.T.D MESLEKİ REHBERLİK KOLU’NDAN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK MOTİVASYON SUNUMU
=
logo

>MenüB.T.A.Y.T.D MESLEKİ REHBERLİK KOLU’NDAN LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK MOTİVASYON SUNUMU

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (B.T.A.Y.T.D.), Mesleki Tanıtım ve Rehberlik Kolu 7 Aralık Cuma günü öğrencilere yönelik bir sunum gerçekleştirdi. Dernek lokalinde gerçekleşen sunumda psikolog Asime Hasanoğlu ve psikolog Nurdan Ahmet, öğrencilere “Motivasyon nedir, motivasyonu arttırmak için neler yapılması gerekir, doğru hedef belirleme, başarıya ulaşmanın yolları, motivasyonu engelleyen etkenler” gibi konularda bilgi vererek konunun daha iyi anlaşılması amacıyla örnekler verilmişlerdir.

Başarının anahtarının zorluklar karşısında yılmayıp, başarısızlıklarımızdan ders almak olduğunu kaydeden psikolog Nurdan Ahmet, her başarısızlığın kişi için bir deneyim, bir ders olduğunu ve asla ilerlemeye, daha iyi işler başarmaya engel olmadığını vurguladı.

Motivasyonun önemini yaşanmış bir hikayeyle aktaran Asime Hasanoğlu, öğrencilere zorlukların hayatın bir parçası olduğunu ancak kararlılıkla hedefe doğru ilerlendiğinde başarının kaçınılmaz olduğunu kaydetti.

Sunumun son kısmında, öğrencilerden gelen sorulara cevap verildi.


Yukarı